Najlepsze gabinety paznokci w Krakowie

Jeśli któraś z Was miała kiedyś do czynienia z salonem, który nałożył byle jak hybrydę na paznokcie, to z pewnością nie przejdzie obojętnie obok mojego wpisu. Aby lakier trzymał się na paznokciach nawet 3 tygodnie potrzeba dobrego sprzętu i wprawy. Tak właśnie działa Pani Dominika w Glam Nail w Krakowie. O doskonałym przygotowaniu paznokci do zabiegu decyduje odpowiednie ich ukształtowanie pilnikiem, a także wycięcie wszystkich skórek, a następnie po zmatowieniu płytki paznokcia odtłuszczenie go za pomocą cleanera. Wszystkie czynności, niezależnie czy robimy manicure czy pedicure, personel wykonuje z uśmiechem i w bardzo sympatycznej atmosferze. W delikatny i profesjonalny sposób panie nakładają warstwę bazy na paznokieć, którą trzeba utwardzić w lampie UV, aby wreszcie dotrzeć do warstwy właściwej, czyli odpowiedniego koloru, również utwardzanego w lampie.

 

 

Jeśli masz zacięcie do wykonywania swojego manicure czy pedicure samodzielne, ale brak Ci umiejętności, to również tutaj zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności. Zespół Glam Nail organizuje szkolenia zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i grup zorganizowanych. Tu nauczysz się podstaw stylizacji, nauczysz się, jak nakładać żel na paznokcie, jak nakładać i zmywać hybrydę czy wykonać manicure japoński. Z resztą panie, dyplomowane kosmetyczki, stylistki paznokci, nie tylko tworzą nowe dzieła sztuki na paznokciach, ale też pomagają tym klientkom, które mają kłopoty ze swoimi paznokciami. Tu możesz przywrócić piękno bardzo zaniedbanym paznokciom, na przykład obgryzionym. Zespół bez trudu też przedłuży paznokcie albo utwardzi płytkę żelem. A gdy regularnie odwiedzasz salon, to nie tylko możesz pokryć lakierem hybrydowym swoje paznokcie, ale też możesz utrzymać powierzchnię przez wiele tygodni. W przypadku lekkich uszkodzeń lakieru panie zajmą się ich uzupełnieniem i będziesz się nadal cieszyć nieskazitelną powierzchnią lakieru przez kolejne 5 tygodni.

 

 

Bez problemu też możesz zamówić zabieg dla siebie, ale także i dla Twojego partnera i razem się wybrać do Glam Nail. My się oddamy zabiegom upiększającym nasze dłonie i stopy, a o naszego partnera zadbają specjalistki wykonując mu profesjonalny manicure i pedicure. Już dawno minęły czasy, gdy mężczyzna w salonie kosmetycznym budził zdziwienie. Obecnie salony takie odwiedza wielu panów wiedząc, że zadbane dłonie to wizytówka nie tylko pań, ale i też eleganckiego mężczyzny. Żaden z panów nie wychodzi stąd rozczarowany. Tu nie tylko uzyska fachową obsługę, ale i nastrój zakładu pozwoli na chwile relaksu i odprężenia.

Salon jest czynny w dni powszednie do godziny 20.00, więc znalezienie dogodnego terminu nie będzie problemem, zwłaszcza, że rezerwacji możesz dokonać nie tylko telefonicznie, ale też za pośrednictwem strony www Glam Nail.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *